Diskutēs par piecu Rīgas apkaimju teritoriju labiekārtošanu

Piektdien, 21.oktobrī notiks publiska konference par Āgenskalna, Čiekurkalna, Ziepniekkalna, Bolderājas un Krasta ielas apkaimes publiskās ārtelpas attīstības iespējām un konkrētām labiekārtojamām teritorijām. Konference norisināsies Rīgas Austrumu izpilddirekcijā, Daugavpils ielā 31.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments aicina visus interesentus 21. oktobrī no plkst. 13.30 līdz 18.30 piedalīties konferencē, kurā tiks prezentēti projekta „Radi Rīgu!” dalībnieku paveiktās publiskās ārtelpas izpētes Āgenskalnā, Čiekurkalnā, Ziepniekkalnā, Bolderājā un Krasta ielas apkaimē. Konferences programma atrodama mājas lapā – www.radirigu.lv.

Projekts „Radi Rīgu!” ir intensīva apmācību programma, kuras ietvaros līdz nākamā gada aprīlim, iedzīvotāju un speciālistu kopdarba rezultātā paredzēts izstrādāt piecas apkārtnes sakārtošanas programmas ar tehniskiem risinājumiem, arhitektonisko vīziju un realizācijas finansējuma veidu aprakstu. Programmu īstenošana paredzēta līdz 2014. gadam. Atšķirība no citiem publiskās ārtelpas attīstības projektiem ir tāda, ka pašvaldība nodrošina diskusiju platformu un apņemas īstenot izstrādātās idejas, taču būtiskus jautājumus, kas jārisina apkaimēs no pilsētvides viedokļa kopā ar apmācību programmas dalībniekiem starpdisciplināru komandu speciālistiem – ainavu arhitektiem, arhitektiem, pilsētplānotājiem, ceļu inženieriem, māksliniekiem u.c izvirza paši iedzīvotāji.

Projektu „Radi Rīgu!” atbalsta Flandrijas Pārstāvniecība pie Beļģijas vēstniecības, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, Rīgas pašvaldības aģentūra “Rīgas pilsētas arhitekta birojs”, Rīgas izpilddirekcijas, “Rīga 2014”, Latvijas Arhitektu savienība un Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte. Apmācību programma tiek īstenota sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, kā arī Eiropas Sociālo fondu.

Plašāku informāciju par projektu “Radi Rīgu!” iespējams atrast mājas lapā www.radirigu.lv.

Papildu informācija: Ilze Rukšāne tālr.: 29407747, e-pasts: ilze@alpspace.lv.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Ārējo sakaru koordinatore –
projektu vadītāja Agnese Buliņa
67105575, agnese.bulina@riga.lv

0 Patīk
1193 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts