Uz semināru par grantu programmu “Aspēriens” aicināti visi interesenti, kam radušies kādi jautājumi par programmas pieteikuma aizpildīšanu. Semināra mērķis ir izskaidrot radušos jautājumus un sniegt praktiskas atbildes par pieteikumu sagatavošanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu ieguvēju iespējas.

Seminārs notiks 27.oktobrī, plkst. 16:00 Swedbank Centrālajā ēkā, Balasta dambis 1a, 25. stāva hallē. Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta pie Swedbank Centrālās ēkas.

Kā ziņots, jau izsludināta jauna pieteikšanās kārta Rīgas domes un Swedbank grantu programmai „Atspēriens,” turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā. Līdz 2.novembrim jaunie uzņēmēji aicināti iesniegt biznesa ideju pieteikumus jau sestajai „Atspēriena” kārtai.

Konkursam, atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas, kuras apņemas uzsākt un veikt komercdarbību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā, vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā (ne ilgāk kā divus pilnus gadus). Konkursa pieteikumus izvērtēs atbilstoši iepriekš izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem – galvenokārt pēc ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Prioritārie virzieni – transports, tūrisms, ražošana, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, kā arī izglītība. Augstāko punktu summu ieguvušajiem konkursantiem piedāvās slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Programmas ietvaros tiks daļēji (75% apmērā, bet ne vairāk par Ls 8 000) atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml.

Papildus informācija:

Mārtiņš Pakalniņš
Rīgas domes Pilsētas
attīstības departamenta
Ekonomikas pārvaldes
mārketinga projektu vadītājs
Tālr. 67012874
E-pasts: Martins.Pakalnins@riga.lv

Kristīne Jakubovska
„Swedbank” AS
Preses sekretāre
Tālr.: 67444560, 29128208
E-pasts: Kristine.Jakubovska@swedbank.lv

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1217 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts