Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājas lapā www.rdpad.lv tagad būvniecības ieceru publisko apspriešanu meklētājam pievienota arī informācija par 2007.gadu. Šobrīd jebkurš interesents var atrast informāciju par būvniecības ieceres publiskās apspriešanas rezultātiem, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas un Rīgas domes lēmumiem par 2 pēdējiem gadiem.

Plānots, ka līdz rudenim tiks izveidots arī detalplānojumu meklētājs, kurā būs atspoguļota detālplānojumu izstrādes un lēmumu pieņemšanas gaita, kā arī sabiedrisko apspriešanu rezultāti.

Informāciju var meklēt pēc būvniecības ieceres ierosinātāja, projektētāja, objekta nosaukuma, adreses, zemes gabala grupas/grunts, Būvvaldes padomes sēdē noteiktā publiskā apspriešanas laika perioda. Ir iespēja meklēt arī  tikai aktīvās publiskās apspriešanas, iezīmējot attiecīgo lodziņu meklētājā.  Līdzās pilnam ziņojuma tekstam par publiskas apspriešanas rezultātiem pieejami ir arī Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas un Rīgas domes lēmumi.

 Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1002 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts