Projekta atbalsta grupas pamatsastāva sanāksme

Projekta atbalsta grupas pamatsastāvā iekļauti pašvaldības speciālisti, kuru kompetencē ir publiskās ārtelpas pilnveidošanas jautājumi, kā arī pilsētvides un arhitektūras profesionālo organizāciju pārstāvji.

Projekta atbalsta grupas sastāvs:

Sanāksmē tika detalizēti analizēti vērtēti seši Pilsētas attīstības departamenta ierosinātie priekšlikumi par Projekta ietvaros pilnveidojamiem pilsētvides objektiem – t.i., Projekta novietnēm RVC teritorijā – Pils laukums; Latviešu Strēlnieku laukums; Doma laukums; Pēterbaznīcas publiskā ārtelpa; Spīķeru iela ar tās apkārtējo teritoriju un Vaļņu iela – potenciālā iepirkšanās iela. Sanāksmē tika vērtēti arī divi darba grupas iesūtītie priekšlikumi alternatīviem Projekta ietvaros pilnveidojamiem pilsētvides objektiem RVC teritorijā – Līvu laukums un Rīgas Centra telpa.

Objektu vērtēšanas rezultāti: četri darba grupas pamatsastāva visaugstāk novērtētie objekti tālākai analīzei un vērtēšanai paplašinātajā darba grupas sanāksmē bija sekojoši (jauktā secībā) – Pils laukums; Latviešu Strēlnieku laukums; Spīķeru iela un apkārtējā teritorija; Līvu laukums.

URBACT II programmas līdzfinansētais projekts “Pilsētvides ilgtspējīga atjaunošana”
Pilsētvides objekti – Projekta novietnes izvēlei”

0 Patīk
1358 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts