Rīga gatavojas dalībai divos lielākajos pasaules nekustamo īpašumu gadatirgos

Rīgas dome uzsākusi gatavošanos dalībai nekustamo īpašumu izstādē Expo Real, kas šoruden norisināsies Vācijas pilsētā Minhenē no 8. līdz 10. oktobrim, un 2008. gada nekustamo īpašumu izstādei MIPIM 2008, kas notiks no 11. līdz 14. martam Kannās, Francijā.

Visi privātie partneri, kuri vēlas piedalīties šajās izstādēs kopā ar Rīgas pilsētu, aicināti pieteikties līdz šī gada 13.jūlijam Pilsētas attīstības departamentā.

„Esmu pārliecināts, ka Rīgas domes dalība šāda veida nekustamo īpašumu izstādēs ne tikai veicina uzņēmējdarbību Rīgā, bet arī nodrošina pilsētas atpazīstamību starptautiskajā investoru, būvnieku un citu nekustamā īpašuma tirgus dalībnieku vidū”, saka Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Edmunds Krastiņš.

Izstāde „Expo Real” notiks jau desmito reizi, un Rīga paredzējusi tajā piedalīties ar 66 m² lielu stendu, savukārt nekustamo īpašumu gadatirgū MIPIM 2008, kas notiks jau deviņpadsmito reizi, Latvijas galvaspilsēta plāno pieteikt sevi ar 100 m² lielu stendu.

2007.gada pavasarī Rīgas dome kopā ar privātajiem partneriem – „Domuss”, „Ezerparks”, „Latio”, „PBLC”, „Ulubele”, „Merks” un „Re&Solution” – veiksmīgi piedalījās nekustamo īpašumu gadatirgū MIPIM 2007 ar 66 m² lielu stendu. Rīgas stends tika veidots vienotā korporatīvā stilā sadarbībā ar vides dizaina speciālistiem Holgeru Eleru, Ievu Zībārti un Ingunu Eleri.

Izstādē izvēlētais dalības modelis, kurā Rīgas pilsēta prezentēja sevi kopā ar privātiem partneriem ir pierādījis sevi kā visveiksmīgākais. Stendā tika uzstādītas kompāniju „Latio” un „PBLC” prezentācijas, kā arī trīs attīstības projektu maketi: Dreiliņi 2 (NCH fondu grupas nekustamā īpašuma attīstības un pārvaldīšanas firma SIA „Domuss”), „Ezerparks” (SIA „Mežaparks SPV”) un „Ulubele” (SIA „Laivu un kuteru serviss”). Gan izstādes laikā, gan tai noslēdzoties ir saņemtas daudzas pozitīvas atsauksmes un panākta liela investoru interese.

Lai nodrošinātu Rīgas pilsētas dalību nekustamo īpašumu gadatirgos „Expo Real” un MIPIM 2008 no Rīgas pilsētas budžeta ir atvēlēti attiecīgi Ls 56 000 un 97 000, kā arī plānots piesaistīt privātā sektora līdzfinansējumu attiecīgi Ls 100 000 un 150 000 apmērā. Visi privātie partneri, kuri vēlas piedalīties šajās izstādēs kopā ar Rīgas pilsētu, ir aicināti pieteikties līdz šī gada 13.jūlijam Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Ekonomikas pārvaldē.

MIPIM un „Expo Real” ir divas nozīmīgākās izstādes, kurās tiekas investori un dažādu valstu nekustamā īpašuma tirgus dalībnieki no visas pasaules. 2006. gadā „Expo Real” piedalījās vairāk nekā 21 000 dalībnieku, bet 2007.gadā MIPIM izstādē vairāk nekā 26 000 dalībnieku no dažādām pasaules valstīm.

Sabiedrisko attiecību nodaļa
marija.abeltina@riga.lv
dace.kirke@riga.lv
Tālrunis: 67012916, 67037924

0 Patīk
1192 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts