Rīgas iedzīvotāju forums

Aicinām Jūs piedalīties Rīgas iedzīvotāju forumā, lai sadarbojoties Rīgas domei, nevalstiskajām organizācijām un citiem aktīviem iedzīvotājiem veidotu Rīgu labāku!

Pilsoniskā līdzdalība un līdzatbildība ir būtisks faktors, lai veicinātu sabiedrības integrāciju, savstarpējo izpratni un līdz ar to arī dzīves kvalitātes uzlabošanos Rīgas pilsētā.

Dodot iespēju ikvienam rīdziniekam iesaistīties, līdzdarboties un uzņemties atbildību par pilsētvides sakārtošanu, lēmumu apspriešanu un pieņemšanu pašvaldībā, sociālās vides uzlabošanu un publisku pasākumu organizēšanu, aicinām visus piedalīties forumā, lai kopā runātu, domātu un darītu!

Forumā tiks meklēti problēmu risinājumi, veidota iedzīvotāju un pašvaldības efektīvāka sadarbība, kā arī tiks izvirzīti aktuālākie nākamo gadu uzdevumi un darbi, lai tos īstenotu savstarpēji sadarbojoties.

Darba kārtība un reģistrācijas forma pieejama www.riga.lv un www.e-skola.lv. Pieteikties forumam lūdzam līdz 22.11.2010. Tālrunis papildinformācijai: 67181297 vai e-pasts: mara.kudina@riga.lv.

 

Norises vieta: Rīga, 2010. gada 24. novembris, Rīgas Kongresu nams, Kr. Valdemāra iela 5.

Darba kārtība
Reģistrācijas anketa

0 Patīk
1402 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts