Rīgas pilsēta tiks pārstāvēta  mobilo tehnoloģiju forumā „Mobile Future 2010”, Stokholmā

Ar ES projekta “Baltijas jūras reģiona inovāciju atbalsta centrs” (BaSIC) palīdzību Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments atbalsta 5 Latvijas mobilo tehnoloģiju nozares uzņēmumu dalību forumā „Mobile Future 2010”, kas šā gada 11.novembrī notiks Stokholmā. Rīgas pilsētu mobilo tehnoloģiju forumā pārstāvēs: CityCredit, TIVI, Datu Sistēmas, Exigen Services un LINGMASTER.

„Mobile Future 2010” notiek vienā no pasaules vadošajiem informāciju tehnoloģiju klasteriem “Kista Science City” un tajā piedalās vadošie ziemeļvalstu mobilo tehnoloģiju pārstāvji kā arī ārvalstu viesi (Google, Orange Global, Ericsson u.c ).
Latvijas pārstāvētajiem uzņēmumiem „Mobile Future 2010” ietvaros tiks nodrošinātās sekojošas iespējas:

  • apmeklēt konferenci „Mobile Future 2010”, kas ir šī pasākuma centrālais notikums un tiks organizēta vairākās sesijās:  4G – nākošās paaudzes tīmeklis,  Aplikāciju bizness un  Mobilās nākotnes vīzija turpmākajiem pieciem gadiem.
  • piedalīties izstādē „Mobile Innovation Alley” ar nodrošinātu vietu ekspozīcijai;
  • apmeklēt pasākumu „Big Money Meetup”, kurā  uzņēmumiem ir iespējas satikt potenciālos investorus un uzzināt vairāk par finansējuma piesaistes iespējām.

Papildus „Mobile Future 2010” pasākumiem, š.g. 10.novembrī projekts BaSIC organizē sekojošas papildus aktivitātes:

  • vizītes Stokholmā mītošajos telekomunikāciju uzņēmumos Ericsson un Teliasonera,
  • nozares uzņēmumu kontaktbirža,
  • IT un mediju klasteru seminārs,
  • mobilo aplikāciju konkursa „Hello Baltic Sea” noslēguma seminārs.

Dalību minētajos pasākumos finansē projekts „Baltijas jūras reģiona inovāciju atbalsta centrs”. Pasākuma dalībniekiem jāsedz vienīgi ceļa un uzturēšanās izdevumi.

BaSIC – “Baltijas jūras reģiona inovāciju atbalsta centrs” ir projekts, ko līdzfinansē Eiropas Savienība INTERREG IV B Baltijas jūras reģiona programmas 2007 – 2013 ietvaros. Projekta mērķis ir uz inovācijām balstītas uzņēmējdarbības atbalsts Baltijas jūras reģionā. Projekts tiek īstenots no 2009. – 2012. gadam. Galvenie projekta darbības virzieni ir uzņēmējdarbības atbalsts un apmācība, uzņēmumu kopu sadarbības veidošana, inovāciju infrastruktūras pilnveidošana un sinhronizēti pakalpojumu un internacionalizācijas instrumentu izveidošana Baltijas jūras reģionam. Projekta kopējais budžets 10 ES valstīm ir 2754 255 eiro, no tiem uz Rīgas pilsētu attiecināmi –  160 945 eiro, kur ES līdzfinansējums ir 85% un Rīgas domes līdzfinansējums – 15%  (jeb 24 141,50 eiro / 16 966,92 lati).

Vairāk par projektu BaSIC –  www.basic-net.eu.

Par  pasākumu „Mobile Future 2010”-  www.mobilefuture.se.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1323 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts