Rīgas pilsēta piedalās vienā no lielākajām nekustamo īpašumu izstādēm

Šodien, Vācijas pilsētā Minhenē sākusies ikgadējā nekustamo īpašumu izstādē „Expo Real 2008”. Pilsēta tajā prezentē Rīgu kā pievilcīgu investīciju galamērķi, aktuālos pilsētas attīstības projektus, privāto partneru projektus, kā arī sniedz vispārēju informāciju par Rīgas pilsētu.

„Expo Real 2008” notiek jau vienpadsmito reizi un tā ir viena no lielākajām un nozīmīgākajām nekustamo īpašumu izstādēm, kurā tiekas pilsētas, investori, nozaru eksperti un dažādu valstu nekustamā īpašuma tirgus pārstāvji no visas pasaules. 2007. gadā „Expo Real” piedalījās vairāk nekā 1823 dalībnieku no 43 valstīm, un izstādi apmeklēja 23800 interesenti no 77 valstīm.

Izstādē Rīgas pilsēta prezentē plānotos liela mēroga attīstības projektus – jauno administratīvo centru Torņkalnā un Rīgas Ziemeļu transporta koridoru, kā arī informē par pilsētas ekonomisko vidi un pilsētas attīstības plānošanas aktualitātēm, ar mērķi piesaistīt nopietnus starptautiska līmeņa investorus dažādiem Rīgas attīstības projektiem.

Rīgas pilsēta izstādē piedalās kopā ar privātajiem partneriem no nekustamā īpašuma nozares – savus projektus prezentē uzņēmumi „Immostate” (investīciju projekti Tērbatas ielā 72, 74 u.c.), „Merks” (ar projektiem „Skanste” un Zaķusalas attīstības projektu), „Latmes Building” (projekts „Panorama Plaza”), „Mežaparks SPV” (projekts „Ezerparks”), „Vestabalt” (ar aktīvās atpūtas, golfa un dzīvojamā ciemata projektu), kā arī uzņēmums „PBLC”. Šogad pilsētas partneris ir arī starptautiskā lidosta „Rīga” ar tās paplašināšanas projektu. Izstāde noslēgsies 8. oktobrī.

Izstādē piedalās arī citas Eiropas pašvaldības: Tallina, Budapešta, Bratislava, Amsterdama, Ķelne, Diseldorfa, Gēteborga, Hamburga, Krakova, Koblenza, Nirnberga, Maskava u.c.

Oficiālā izstādes Expo Real mājas lapa ir www.exporeal.net .

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību nodaļa

0 Patīk
1141 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts