Rīgu apmeklēs Sudžou delegācija

No 14. līdz 16. jūnijam Rīgā uzturēsies Sudžou (Ķīnas Tautas Republika) pilsētas delegācija.

Lai iepazītos ar Rīgas attīstību, pilsētas ekoloģijas un saimnieciskajiem jautājumiem, vizītē ieradīsies Sudžou Tautas kongresa pastāvīgās komitejas departamentu direktori Ma Jaotings (Ma Yaoting) un Lu Ženja (Lu Zhenya), kā arī Sudžou Tautas kongresa komitejas departamentu direktori Huangs Vei (Huang Wei), Čens Veijuns (Chei Weijun) un Sudžou Ārējās ekonomiskās attīstības struktūrvienības pārstāve Vanga Jiji (Wang Yiyi).

Otrdien, 14.jūnijā, plkst.15.00 Sudžou pilsētas delegācija ieradīsies Rīgas domē, lai tiktos ar Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāju Sergeju Zaļetajevu un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvjiem. Savukārt trešdien, 15.jūnijā, plānots apmeklēt RP SIA „Getliņi EKO”, sūkņu staciju „Baltezers”, Rīgas ūdensapgādes un Rīgas Jūgendstila muzejus.

Rīgas un Sudžou sadarbība ir aizsākusies 1989.gadā un kopš tā laika pakāpeniski attīstās. 1996.gada 17.aprīlī tika parakstīts nodomu protokols „Par sadraudzības nodibināšanu starp Rīgu un Sudžou”, bet 1997.gada 22.septembrī tika parakstīta Vienošanās par sadraudzības pilsētu attiecību nodibināšanu starp Rīgu un Sudžou.
Kopš 1989.gada ir notikušas vairākas vizīšu apmaiņas, kuru mērķis ir bijis gan tirdzniecības sakaru nodibināšana, gan apmaiņa kultūras un sporta jomās.

Informāciju sagatavoja: A. Lūse, 67026104.

0 Patīk
1482 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts