Šodien, 22.maijā „Apkaimju gids” Imantā

22.maijā  no plkst. 10.00 Imantas apkaimē norisināsies „Apkaimju gids” jeb tikšanās ar iedzīvotājiem kopīgā apkaimes apsekošanā. Tikšanās vieta Kurzemes prospekta un Bebru ielas krustojumā, plkst. 09:45.

  „Apkaimju gids” ir viens no sabiedrības līdzdalības programmas pasākumiem, kura mērķis ir sniegt iespēju rīdziniekiem līdzdarboties jaunā teritorijas plānojuma izstrādes procesā, pašvaldības speciālistiem un iedzīvotājiem veicot kopīgu teritoriju apsekošanu. Uz vietas iepazīstot teritoriju specifiku, uzklausot dažādu sabiedrības grupu intereses par to turpmāko attīstību un respektējot esošās vērtības, rast sabalansētu risinājumu par potenciālu teritoriju attīstību.

 Laika posmā no šī gada 15.maija līdz 19.jūnijam Departamenta speciālisti kopā ar apkaimju aktīvajiem iedzīvotājiem dosies apsekot teritorijas dažādās apkaimēs, lai pārrunātu iespējamos teritoriju attīstības scenārijus. Kopumā plānoti seši braucieni, kuru laikā tiks apsekotas Šķirotavas, Imantas, Daugavgrīvas, Rītabuļļu, Vakarbuļļu, Kleistu, Mangaļsalas, Vecāķu, Vecdaugavas, Vecmīlgrāvja, Mīlgrāvja, Šampētera, Pleskodāles un Beberbeķu apkaimes. Galvenās tēmas, par kurām paredzēts diskutēt – uzņēmējdarbības teritoriju turpmākā attīstība, ūdensmalu pieejamība, to labiekārtojums un atpūtas iespējas, kultūrvēsturiskais mantojums un tā saglabāšana, publisko ārtelpu attīstība, kā arī dzīvojamās teritorijas kvalitāte un infrastruktūras nodrošinājums.

Aicinām Imantas iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties savas apkaimes apsekošanā! 

0 Patīk
3768 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts