Par topogrāfiskās informācijas izsniegšanu

Sākot ar š.g. 3.aprīli Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta e-pakalpojums Topogrāfiskās informācijas izsniegšana no datubāzes (turpmāk e-pakalpojums) klientiem, ar kuriem ir noslēgts Sadarbības līgums par pakalpojumu apmaksas kārtību, kas ļauj apmaksāt saņemtos pakalpojumu ar pēcapmaksu, tiek nodrošināta automatizēta datu saņemšana Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā jeb Ģeoportālā.

E-pakalojuma saņemšanas kanāli:

  1. www.eriga.lv sadaļā Ģeotelpiskā informācija, izvēloties e-pakalpojuma PĒCAPMAKSAS sadaļu, tiksiet novirzīti uz Ģeoportālā izvietoto e-pakalpojumu. Pēc autorizēšanās ar piešķirtajiem rekvizītiem un izmantošanas pieprasījuma aizpildīšanas ir iespējams uzreiz lejupielādēt pieprasītās datnes;
  2. Ar piešķirtajiem rekvizītiem autorizējoties Ģeoportālā, Ģeoproduktu sarakstā atrodot e-pakalpojumu Topogrāfiskās informācijas izsniegšana no datubāzes. Rīga. Pēcapmaksa un aizpildot izmantošanas pieprasījumu, ir iespējams uzreiz lejupielādēt pieprasītās datnes.

Par jautājumiem, kas saistīti ar Sadarbības līguma par pakalpojumu apmaksas kārtību noslēgšanu un e-pakalpojuma saņemšanu Ģeoportālā, lūdzam sazināties ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Ģeomātikas pārvaldi: e-pasts: geo@riga.lv, tālrunis 67105817.

ĢeoLatvija infografika
0 Patīk
912 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts