Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments iedzīvotāju vērtēšanai nodod Rīgas Tehniskās universitātes un Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas „RISEBA” studentu radītos publiskās ārtelpas priekšlikumus, kas tapuši projekta “Daudzfunkcionālas publiskās ārtelpas attīstība Rīgas pilsētas apkaimēs” ietvaros. Projekta mērķis ir izveidot daudzfunkcionālu publisko ārtelpu katrā Rīgas izpilddirekcijas administratīvajā teritorijā, radot ērtu, drošu un iedzīvotājiem patīkamu pilsētvidi.

Līdz 20.maijam iedzīvotājiem ir iespēja iepazīties un sniegt viedokli par publiskās ārtelpas labiekārtošanas priekšlikumiem Maskavas forštates, Zolitūdes un Sarkandaugavas apkaimēs. Balstoties uz studentu priekšlikumiem, iedzīvotāju izteikto viedokli un profesionālas žūrijas vērtējumu tiks izstrādāta būvniecības tehniskā dokumentācija un 2020.gada laikā īstenota teritoriju labiekārtošana.

Papildu informācija par projektu pieejama šeit: https://www.rdpad.lv/portfolio/daudzfunkcionalas-publiskas-artelpas-attistiba-rigas-pilsetas-apkaimes/

 

 

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts