Rīgas pašvaldība paaugstinās kapacitāti ES struktūrfondu jautājumos

Šonedēļ Rīgas dome ir uzsākusi īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu „Rīgas domes kapacitātes paaugstināšana Eiropas Savienības struktūrfondu jautājumos” ar mērķi paaugstināt Rīgas pašvaldības konkurētspēju ES finansētu projektu jautājumos.

Noslēdzot vienošanos ar Sabiedrības integrācijas fondu, Rīgas dome 2010. gada 6. septembrī ir uzsākusi īstenot projektu „Rīgas domes kapacitātes paaugstināšana Eiropas Savienības struktūrfondu jautājumos”. Projekta mērķis ir nodrošināt Rīgas domes darbinieku zināšanu kapacitātes paaugstināšanu Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu izstrādes un ieviešanas procesā, tādējādi paaugstinot Rīgas pašvaldības konkurētspēju ES finansētu projektu jautājumos.

Projekta laikā plānots apmācīt līdz 120 Rīgas domes darbinieku par ES projektu izstrādes un ieviešanas jautājumiem, sākot no projektu pieteikumu un to pavaddokumentu sagatavošanas līdz atskaišu izstrādes projekta ieviešanas un to noslēgšanās etapos. Apmācību rezultātā iegūtās zināšanas nodrošinās augstākas kvalitātes principu ieviešanu ES struktūrfondu projektu, Rīgas domes kompetences nozarēs, sagatavošanā un vadīšanā.

Projekta kopējās izmaksas ir 19 108,87 LVL, ko 100% apmērā finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Projektu administrē Valsts kanceleja sadarabībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Projekts tiks īstenots no 2010. gada 6. septembra līdz 2011. gada 6.maijam.

RD Pilsētas attīstības departamenta
Sabiedrisko attiecību vadītāja Marija Ābeltiņa

0 Patīk
1458 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts