Ar Rīgas domes atbalstu  Rīgas jaunie uzņēmēji dodas uz Kembridžu

27.janvārī sākas intensīva Rīgas jauno uzņēmēju apmācību un treniņa programma starptautiski atzītā izglītības centrā Kembridžā, ko nodrošina dalība Rīgas domes finansētājā  un  “CONNECT Latvija”  īstenotajā programmā “Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā”.

Programma norisinās divās kārtās: pirmā daļa noritēja no 19.oktobra līdz 30.novembrim Rīgā. Pirmās kārtas noslēguma biznesa ideju prezentēšanas pasākumā 25 labākie dalībnieki ieguva iespēju piedalīties programmas otrajā kārtā, šie ideju autori no 27.janvāra līdz 1.februārim piedalīsies intensīvā apmācību un treniņu programmā Kembridžā un tās laikā cer attīstīt kontaktus ar starptautiska līmeņa uzņēmējiem un ekspertiem, kā ari apgūt jaunas zināšanas biznesa attīstībā.

Bet jau šobrīd, vēl pirms došanās uz Kembridžu, pēc Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Stockholm School of Economics un citu ekspertu vadītajām apmācībām Rīgā, visi programmas dalībnieki atzina, ka, pateicoties konkursam, jau ir sasnieguši daudzus izvirzītos mērķus, kā arī ieguvuši jaunas idejas, jaunus komandas biedrus un jaunu iedvesmu, lai veidotu biznesu.

Programmu “Rīgas jauno uzņēmēju apmācība Kembridžā” finansē Rīgas dome, īsteno biedrība “CONNECT Latvija” un uzrauga Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments. Programmas mērķis ir iedrošināt pievērsties uzņēmējdarbībai ar starptautisku vērienu, veidot izpratni par ilgtspējīgas uzņēmējdarbības kultūru un paaugstināt jauno uzņēmēju konkurētspēju.

Papildu informācija par Rīgas jauno uzņēmēju apmācību Kembridžā pieejama mājaslapā www.connectlatvia.lv/cvc/.

0 Patīk
501 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts