Biroju ēku Apvienotajā karalistē nosauc skaistajā Rīgas vārdā!

Geitšedas (Geteshead, Apvienotā karaliste) pašvaldība uzsākusi darbu pie gandrīz 5000 kvadrātmetru projekta, kas nodrošinās mājvietu arvien pieaugošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem pilsētā. To vidū plānota arī 13 miljonus mārciņu vērta ēka “Rīga”, kas atradīsies “Baltijas kvartālā”.

Jaunā ēka ietilpst pašvaldības plānā padarīt šo vietu par “Inovāciju rajonu”, kurā dažādām spēļu izstrādes studijām un citiem tehnoloģiskiem uzņēmumiem būs piekļuve tehnoloģijām un iekārtām, kas parasti ir pieejamas tikai lieliem uzņēmumiem.

“Rīga” izsliesies sešu stāvu augstumā un piedāvās lielāku platību, nekā tās trīs māsas: “Ziemeļu dizaina centrs”, “Proto” un “Baltimoras māja”.

Līdz ar to ir cerība, ka uzņēmumiem, kuri ir izauguši un attīstījušies “Baltijas kvartālā”, būs iespēja palikt turpat arī laikā, kad tie piedzīvo straujāku izaugsmes periodu.

Ēku izstrādājis uzņēmums “Ryder Architecture”. Plānots, ka tā tiks pabeigta 2020. gada februārī un tā būs pirmā A klases biroju ēka šajā rajonā pēdējo 10 gadu laikā.

Papildu informācija:
https://www.chroniclelive.co.uk/business/business-news/gatesheads-baltic-quarter-breaks-ground-15404564

0 Patīk
123 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts