2013.gada 23.jūlijā Rīgas domes sēdē apstiprināti saistošie noteikumi „Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites saistošie noteikumi” (turpmāk – Saistošie noteikumi), kas paredz izmaiņas maksas pakalpojumu cenrādī. Līdz ar noteikumu stāšanos spēkā par maksas pakalpojumu kļūs Rīgas pilsētas būvvaldes pakalpojums „Izpildmērījuma plāna pārbaude” (18.00 Ls/objekts), Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta (turpmāk – Departaments) pakalpojums „Informācijas izsniegšana un topogrāfiskā plāna pārbaude” turpmāk tiks sadalīts divos atsevišķos pakalpojumos „Augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas sagatavošana un izsniegšana no topogrāfiskās informācijas datubāzes” un „Topogrāfiskā plāna pārbaude un reģistrācija topogrāfiskās informācijas datubāzē”. Pašlaik Saistošie noteikumi tiek saskaņoti ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, pēc saskaņošanas saņemšanas tie stāsies spēkā, par ko Departaments informēs papildus.

Līdz ar Saistošo noteikumu stāšanos spēkā plānots ieviest e-pakalpojumu „Topogrāfiskās informācijas sagatavošana un izsniegšana”. E-pakalpojums būs pieejams Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā www.eriga.lv un, lai to varētu izmantot, klientiem būs nepieciešama autorizēšanās.

Fiziskās personas varēs izmantot banku autorizāciju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes eID karti/LVRTC e-parakstu, vai Rīgas domē saņemto lietotāja pieteikšanās vārdu un paroli. Lai saņemtu lietotāju tiesības portālā Juridiskām personām ir jāvēršas Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā. Sīkāka informācija ir pieejama Rīgas pašvaldības pakalpojumu portālā https://www.eriga.lv/ServiceCards/Default.aspx?cardExternalId=RD000184AJ0017.

Lai mērniecības uzņēmumi un sertificētās personas varētu izmantot e-pakalpojumus un neveidotos rindas pēc autorizācijas rekvizītu izņemšanas, aicinām savlaicīgi pieteikties lietotāju tiesību piešķiršanai.

0 Patīk
1407 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts