Oktobrī norisināsies autovadītāju aptauja Rīgas transporta sistēmas ilgtspējīgas mobilitātes rīcības programmas izstrādes ietvaros

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar SIA “E.Daniševska birojs” un SIA “Solvers” ir uzsācis darbu pie Rīgas transporta sistēmas ilgtspējīgas mobilitātes rīcības programmas izstrādes ar mērķi nodrošināt sistemātisku un plānveidīgu pieeju infrastruktūras un to elementu plānošanā un ieviešanā.

Rīcības programmas izstrādes ietvaros, iesaistot sabiedrību, oktobra pirmajā nedēļā ir paredzēta autovadītāju aptauja, lai noskaidrotu, cik daudz autobraucēju ierodas Rīgā no blakus pašvaldībām, kurp viņi dodas un ar kādu mērķi. Aptaujas rezultātā iegūtā informācija dos reālu priekšstatu par Rīgas pilsētas un Pierīgas pašvaldību savstarpējo svārstmigrāciju, tās bilanci un ietekmi uz pilsētas satiksmes infrastruktūras kopējo noslodzi, palīdzēs saprast iedzīvotāju pārvietošanās paradumus un izstrādāt ieteikumus Rīgas un Pierīgas iedzīvotāju mobilitātes uzlabošanai.

Pilsētas attīstības departaments aicina autovadītājus būt atsaucīgiem un veltīt nedaudz laika aptaujas anketas aizpildīšanai, elektroniski izmantojot QR kodu vai iemetot anketu VAS “Latvijas pasts” vēstuļu kastītē jebkurā pasta nodaļā, lielākajos tirdzniecības centros vai SIA “Circle K” degvielas uzpildes stacijās.

Ņemot vērā, ka Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu izstrādā Rīgas transporta sistēmas ilgtspējīgas mobilitātes rīcības programmu, kuras izstrādē ir piesaistīts arī pasaulslavenais pilsētplānotājs un arhitekts Jans Gēls, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments lūdz sabiedrību un autovadītājus būt aktīviem, iesaistoties aptaujā un aizpildot anketas, lai projekta izstrādes procesā būtu pieejams sabiedrības viedoklis. Aptauja ir projekta ”Rīgas transporta sistēmas ilgtspējīgas mobilitātes rīcības programma” pirmais posms.

0 Patīk
1583 Skatīts

1 komentārs

  • Valdis2018. gada 30. septembris plkst. 20:14

    Labi zināt! Paldies par info

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts