Rīgas pašvaldība aicina ikvienu interesentu apmeklēt grantu programmas “Atspēriens” informatīvo semināru!

Rīgas dome sadarbībā aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas informatīvo semināru, kas notiks 18. septembrī plkst. 17.00 ALTUM Domu zālē, Doma laukumā 4, Rīgā.

Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu pretendentu iespējas. Semināra apmeklētāji tiks informēti par programmas aktualitātēm konkursa norisē, konkursa vērtēšanas procesa gaitu, kā arī par pareizu pieteikumu aizpildīšanu, biežāk pieļautajām kļūdām un to risinājumiem. Seminārā ar savu pieredzi par uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstību dalīsies “Atspēriens” laureāti SIA “Hackmotion”. Tāpat semināra laikā būs iespēja uzzināt arī par ALTUM piedāvāto atbalstu uzņēmējdarbībai.

Pieteikties semināram līdz tā sākumam iespējams šeit: https://www.altum.lv/lv/notikumi/-atsperiens-bezmaksas-informativais-seminars-2018-09-18.

Pirms ierašanās uz semināru, aicinām rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu. Tas pieejams mājaslapā www.atsperiens.lv sadaļā “Nolikums & veidlapas”.

Par pieteikšanos atbalsta programmai

Grantu programmai “Atspēriens,” atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti komercreģistrā ne ilgāk kā trīs pilnus gadus. Grantu programmas pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes.

Uzvarētājiem būs iespēja no grantu programmas “Atspēriens” saņemt finansiālu atbalstu (līdz 80% apmērā) izdevumu segšanai, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājaslapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveidi, telpu labiekārtošanas izmaksām u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir līdz 12 000,- eiro.

Uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus grantu programmai “Atspēriens” klātienē līdz šī gada 25.septembrim plkst. 12.00, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, – 308. kabinetā vai elektroniski, saskaņā ar nolikumu. Grantu programmas „Atspēriens” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī Facebook un Twitter (@Atsperiens) sociālajos tīklos.

Kontaktinformācija:

Mārtiņš Pakalniņš

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes

Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs

Tālr. 67181494

E-pasts: martins.pakalnins@riga.lv

 

0 Patīk
875 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts