Paziņos grantu programmas „ATSPĒRIENS” konkursa laureātus

Pirmdien, 28.novembrī plkst. 11.00 Rātsnama 5.stāvā Rīgas domē, sadarbībā ar Swedbank Latvia un piedaloties Altum, paziņosim 2016.gada rudens konkursa rezultātus.

Aicinām Jūs uz Rīgas domes un Swedbank grantu programmas “Atspēriens” šī gada rudens konkursa uzvarētāju paziņošanas ceremoniju 28.novembrī plkst. 11.00 Rīgas domes 5.stāva foajē (Rātslaukums 1). Tajā tiks paziņots, kuras no 74 konkursā pieteiktajām biznesa idejām saņems finansiālu atbalstu līdz pat 15 000 eiro apmērā uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī citām atbalsta iespējām jaunajiem uzņēmējiem.
Pasākumā piedalīsies:

  • Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētājs;
  • Reinis Rubenis, Swedbank valdes priekšsēdētājs;
  • Inese Zīle, Attīstības finanšu institūcijas “Altum” valdes locekle.

Līdz šim atbalstītas jau 132 idejas

Kopš 2009.gada grantu programmai “ATSPĒRIENS” pieteikušies 1575 dalībnieki, no kuriem 132 saņēmuši atbalstu vairāk nekā miljons eiro apmērā. Rīgas domes un Swedbank grantu jaunie uzņēmēji var izmantot specifiskas tehnikas un licenču iegādei, grāmatvedības un jurista-konsultanta pakalpojumu apmaksai, interneta mājas lapas izstrādei, mārketinga materiālu izveidei, telpu īrei, kā arī citu biznesa izmaksu segšanai.

„Atspēriena” aktualitātēm iespējams sekot līdzi mājas lapā www.atsperiens.lv vai  sociālajā vietnē Twitter – kontā @Atsperiens vai Facebook (Grantu programma “Atspēriens”) vai Swedbank uzņēmumu tīklā www.businessnetwork.lv.

0 Patīk
1498 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts