Aicina piedalīties unikālā ekspedīcijā

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, projekta „(LIFE CoHaBit) – Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā „Piejūra” (Natura 2000 vieta)” ietvaros, aicina piedalīties unikālā ekspedīcijā, kurā pētīsim un izzināsim Daugavgrīvas lagūnas kopā ar piekrastes eksperti Brigitu Laimi. Ekspedīcijā iepazīsim vienu no Latvijas un arī dabas parka “Piejūra” lielākajām vērtībām – neparastās Daugavgrīvas lagūnas! Uzzināsim par lagūnu izcelsmi, to unikalitāti, attiecībām ar jūru, tās floru un faunu, kā arī diskutēsim par lagūnas atjaunošanas un apsaimniekošanas iespējām.

Ekspedīcija norisināsies Daugavgrīvā, dabas parkā “Piejūra”, 25.oktobrī, no plkst. 11:00 līdz 13:30. Tikšanās vieta: Birzes iela, Daugavgrīva (stāvlaukums pirms došanās uz jūru un skatu torni, pie dabas parka “Piejūra” informatīvā stenda – koordinātes 57.036880,24.017879).

Pieteikšanās ekspedīcijai līdz 23.oktobrim, rakstot uz e-pastu info@baltijaskrasti.lv , e-pasta tematā minot “pieteikums dalībai ekspedīcijā”, kā arī norādot dalībnieku skaitu. Dalība ekspedīcijā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc priekšroka tiks dota tiem, kas pieteikušies visātrāk. Pieteikties var arī nelielas cilvēku grupas, piemēram, draugi, ģimenes ar bērniem (vecāki paši atbild par savu bērnu drošību).

Līdzi jāņem – atbilstošs apģērbs laikapstākļiem (iesakām gumijas zābakus, jo, iespējams, bridīsim caur niedrājam), silta tēja termosā un kāda uzkoda, ar ko pēc ekspedīcijas iestiprināties un sasildīties pirms došanās mājup.

Uz tikšanos Daugavgrīvas lagūnās!

Ekspedīcija tiek organizēta Eiropas komisijas LIFE  programmas projekta “Life CoHaBit – Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra””. Projektu īsteno Rīgas domes pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Carnikavas novada pašvaldību, Dabas aizsardzības pārvaldi un biedrību “Baltijas krasti”.

Vairāk par projektu lasi http://www.rdpad.lv/portfolio/life-cohabit-piekrastes-biotopu-aizsardziba-dabas-parka-piejura-natura-2000-vieta/  un http://dabasparkspiejura.lv/index.php/lv/.

0 Patīk
1118 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts