Pārstāvam projektu “North Star Film Alliance” 44. Starptautiskajā Toronto kino festivālā

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments, pārstāvot jauno pārrobežu projektu “North Star Film Alliance”, piedalās 44. Starptautiskajā Toronto kino festivālā “Toronto International Film Festival” (TIFF) un TIFF Industrijas Konferencē, lai iepazīstinātu filmu industriju pārstāvjus ar Ziemeļu reģiona priekšrocībām filmu ražošanas nozarē, veicinātu atpazīstamību un ārvalstu projektu piesaisti reģionam.

Toronto Starptautiskais kino festivāls ir viens no apmeklētajiem filmu festivāliem pasaulē, piesaistot vairāk nekā 480 000 cilvēku gadā, un tiek uzskatīts par nozīmīgu platformu filmu veidotājiem un producentiem. TIFF tiek raksturots kā viens no lielākajiem un svarīgākajiem filmu festivāliem pasaulē un ir kļuvis par nemainīgu filmu kultūras galamērķi.

TIFF Industrijas Konference, ir festivāla sastāvdaļa, kas norisinās Toronto (Glena Goulda Studijā) un pulcē filmu industrijas profesionāļus, dodot iespēju stāstīt par saviem projektiem, meklēt sadarbības partnerus un attīstīt jaunas idejas nākotnei.

Projekta “North Star Film Alliance” mērķis ir palielināt ārvalstu filmu projektu un finansējuma pieplūdumu Latvijas, Igaunijas un Somijas filmu ražošanas nozarē. Šis projekts sekmēs arī jaunu investīciju piesaisti Rīgas pilsētā. Vairāk informācijas par projektu mūsu mājaslapas sadaļā “Projekti”: http://www.rdpad.lv/projekti/

0 Patīk
380 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts