Paziņojums par sākotnējā IVN veikšanu satiksmes pārvada būvniecībai no Tvaika ielas uz Kundziņsalu, Rīgā

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde informē, ka tiek veikts ietekmes uz vidi sākotnējais izvērtējums Rīgas brīvostas pārvaldes paredzētajai darbībai – jauna satiksmes pārvada būvniecībai no Tvaika ielas uz Kundziņsalu, Rīgā. Plānotais satiksmes pārvada laidumu kopējais garums 840m, nobrauktuvju laidumu Kundziņsalā kopējais garums 165m. Plānotais braukšanas ātrums uz satiksmes pārvada līdz 70km/h, bet pirms rampām, kas paredzētas nobraukšanai uz Kundziņsalu, līdz 50km/h. Virs Sarkandaugavas attekas un tālāk līdz Tvaika ielai pārvadu paredzēts veidot ar četrām braukšanas joslām, pretējā virziena brauktuves tiks atdalītas ar betona drošības barjeru.

0 Patīk
1689 Skatīts

2 komentāri

 • Johnny English2018. gada 4. oktobris plkst. 16:52

  Kādēļ IVN nav minēts ka tas ir Ziemeļu koridora posms ?
  Un kādēļ nav ielikts “Jaunumu kategorijā” – “Ziemeļu transporta koridors” ?

  • RDPAD2018. gada 10. oktobris plkst. 09:01

   Labdien! Informējam, ka potenciālā satiksmes pārvada būvniecība no Tvaika ielas uz Kundziņsalu nav daļa no Ziemeļu transporta koridora plānotā projekta.

   Mūsu mājaslapas “Jaunumi” sadaļā informācija par Ziemeļu transporta koridora projektu nav ievietota, jo projekts ir iekļauts ilgtermiņa perspektīvā īstenojamo projektu sarakstā.
   Taču kopējo informāciju par Ziemeļu transporta koridora projektu Jūs varat atrast mūsu mājaslapas sadaļā “Projekti” : http://www.rdpad.lv/portfolio/ziemelukoridors/

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts