Zīmējumu un eseju konkursa „Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts” rezultāti

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments pateicas visiem bērniem un viņu pedagogiem par dalību zīmējumu un eseju konkursā „Mana apkaime. Manas apkaimes stāsts”, kas norisinājās no š.g. 8.septembra līdz 6.oktobrim un tika organizēts kā viens no sabiedrības līdzdalības pasākumiem jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes ietvaros.

Konkursam tika iesniegti darbi no 33 Rīgas izglītības iestādēm. Kopumā saņemti 205 zīmējumi un 81 eseja par 42 Rīgas apkaimēm. Visvairāk darbu tika saņemti par Centra, Āgenskalna, Pļavnieku, Vecpilsētas un Imantas apkaimēm.

Žūrijas komisija ir vienojusies par labākajiem darbiem, kas tiks publicēti Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta 2016.gada sienas kalendārā: 13 labākie zīmējumi (12 katram gada mēnesim un 1 kalendāra vākam) un 12 esejas. Uzvarētājus skatīt pielikumā.

Laikā no š.g.12.novembra līdz 18.decembrim Rīgas domē, Rātslaukumā 1, 5.stāvā norisināsies konkursa labāko un interesantāko darbu izstāde, kuru aicināts apmeklēt ikviens interesents. Izstādē būs apskatāmi gan tie darbi, kas tiks publicēti kalendārā, gan arī citi labākie darbi, kas tika iesniegti konkursam.

Š.g. decembrī notiks labāko darbu autoru un viņu pedagogu apbalvošana svinīgā ceremonijā Rātsnamā. Precīza informācija par apbalvošanas ceremonijas datumu un laiku vēl sekos.

Konkursa žūriju pārstāvēja Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments: direktora p.i., žūrijas komisijas priekšsēdētājs Dzintars Balodis, Pilsētvides attīstības pārvaldes vadītāja, direktora vietniece pilsētvides attīstības jautājumos Ilze Purmale, Pilsētvides attīstības pārvaldes Pilsētvides plānošanas nodaļas galvenā teritorijas plānotāja, nodaļas vadītāja vietniece Rīgas teritorijas plānojuma jautājumos Māra Liepa – Zemeša, Sabiedrības iesaistes nodaļa vadītāja Solvita Kalvīte; Rīgas pilsētas arhitekta biroja direktors Gvido Princis, Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas Zīmēšanas katedras docente Dina Ābelewww.manariga.com idejas autore Diāna Zamurajeva; „Kašera sapņu fabrika” mākslinieciskais vadītājs Kaspars Blūms Blūmanis (Kašers) un Vides aizsardzības kluba prezidents, dzejnieks Arvīds Ulme.

Konkursa norises laikā tika rīkota akcija – katram desmitajam darba iesniedzējam –  pārsteiguma balva. Informācija par pārsteiguma balvas ieguvējiem tiks nosūtīta pedagogiem uz e-pastu.

Balvas var saņemt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā Amatu ielā 4, 513.kabinetā, iepriekš sazinoties pa tālruni 29397453.

Rezultāti

1 Patīk
4374 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts