Rīgas dome un Swedbank jau piecpadsmito reizi atbalstīs uzņēmējus grantu programmā “ATSPĒRIENS”

Rīgas dome un Swedbank, jau piecpadsmito reizi turpinot veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, parakstīs vienošanos par grantu programmas “ATSPĒRIENS” īstenošanu 2016.gada pirmajā pusgadā. Arī šogad vienas inovatīvas biznesa idejas atbalstam būs iespēja saņemt līdz pat 15 000 eiro. Jaunie uzņēmēji aicināti pieteikties „ATSPĒRIENS” konkursam līdz šī gada 21.martam.

Līguma par sadarbību starp Rīgas domi un Swedbank parakstīšanas ceremonija notiks otrdien, 18.februārī, plkst. 13:00  grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāta, uzņēmuma “Certes Technologies” telpās, Mūkusalas ielā 41b-8, pēc kuras būs iespējams iepazīties ar uzņēmuma ražošanas procesu

Pasākumā piedalīsies:

  • Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētājs;
  • Māris Mančinskis, Swedbank valdes priekšsēdētājs;
  • Agnis Kalniņš, „Certes Technologies” uzņēmuma valdes loceklis, grantu programmas „ATSPĒRIENS“ laureāts 2014.gadā.

Pasākumā “Certes Technologies” pārstāvji iepazīstinās ar mācību klašu audio sistēmu ražošanas procesu, kā atbalstam 2014.gadā saņēma Rīgas domes un Swedbank “ATSPĒRIENS” programmas grantu.

Kopš 2009. gada grantu programmā “ATSPĒRIENS” atbalstītas 126 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu gandrīz 1 000 000 eiro apmērā. Arī šogad grantu programma „Atspēriens” turpinās piedāvāt ne tikai finansiālu atbalstu konkursa uzvarētājiem, bet arī jaunas zināšanas, organizējot bezmaksas seminārus par uzņēmējdarbībā svarīgām tēmām, kas būtiskas ikvienas labas idejas īstenošanai.

Grantu programmas „Atspēriens” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā vietnē Twitter – (@Atsperiens) un Facebook.

Uz tikšanos!

Aicinām apstiprināt savu dalību pasākumā, zvanot Velgai Freibergai, mob. tālr. 29254034, vai rakstot velga.freiberga@foxconsulting.lv.

Papildu informācijai:

Mārtiņš Lācis,Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājsTālr. 67012874

E-pasts: martins.lacis@riga.lv

Elīna Zvirbule,„Swedbank” ASUzņēmējdarbības kompetences centra eksperte

Tālr.: 67444435

E-pasts: elina.zvirbule@swedbank.lv

0 Patīk
2299 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts