“Atspēriens” laurus plūc gandrīz visi finālisti

Grantu programmā “Atspēriens” šodien tika paziņoti komersanti, kuri saņems grantus, lai viecinātu savu uzņēmējdarbību un virzītu savu pakalpojumu vai produktu tirgū. Rīgas domei radās iespēja grantu kopējo apjomu palielināt no līdzšinējiem 55 tūkstošiem līdz 62 tūkstošiem eiro, tādejādi no 10 pretendentiem naudas balvas saņems 8 finālisti.

Par “Atspēriens” šīs sezonas uzvarētājiem ir kļuvuši SIA “Robo Hub”, SIA “Tribaso”, SIA “EHO”, SIA “Positive Company”, SIA “Sportlex”, SIA “Simple Way Engineering”, SIA “CastPrint” un SIA “Velovieta”.

Šis bija pirmais “Atspēriens” konkurss, kuras žūrija bija arī sabiedrība. Par finālistu 10 biznesa video prezentācijām varēja nobalsot laika posmā no 30. oktobra līdz 13. novembrim. Balsot varēja vienu reizi dienā, izmantojot vienu no sociālo tīklu Facebook vai Draugiem.lv kontiem. Kopējais saņemto balsu skaits ir gandrīz 27 tūkstoši balsis.

Armands Krūze, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. apsveicot laureātus uzsver: “Mazais bizness un uzņēmējdarbība ir viens no Rīgas attīstības dzinējspēkiem. Rīga ir uzņēmējdarbībā aktīvākais reģions Latvijā, ko apliecina arī pēdējie Lursoft dati. Atbalstot uzņēmējus mēs atbalstām savu pilsētu un valsti. Esam gandarīti, ka šoreiz konkursa rezultāti bija atkarīgi arī no sabiedrības izvēles.”

Pēc finālistu sumināšanas pasākumā, aktivitātes “Atspēriens Mentoru kluba” ietvaros ikvienam interesentam bija iespēja uzklausīt trīs mentoru, “Atspēriens” laureātu, pieredzes stāstus – Agri Ņikitenko no uzņēmuma SIA “RobotNest”, Ingu Blumbergu no SIA “HEBE” un Solvitu Kostjukovu no SIA “ALINA”. Gan uzņēmējus, gan pilsētas iedzīvotājus un viesus visas dienas garumā Rīgas Centrāltirgus gastronomijas paviljonā priecē produktu un pakalpojumu demonstrācijas un iespēja iegādāties programmas “Atspēriens” iepriekšējo gadu laureātu produkciju.
Pasākums Rīgas Centrāltirgus gastronomijas paviljonā ieskandināja arī Mazā biznesa dienu visā Latvijā, kas notiek 18. novembrī. Iniciatīvu “Atbalsti mazo biznesu’’ organizē Latvijas Biznesa savienība. Mazā biznesa diena norisināsies jau piekto gadu! Pašlaik iniciatīva “Atbalsti mazo biznesu” 2017. gadā pulcē vairāk kā 5800 uzņēmumu, kuri iepazīstina ar sevi bezmaksas interneta vietnē: www.mazabiznesadiena.lv

Fancy Gallery Error:
No gallery with the ID 2 was found or you have not created albums for it yet.

1 Patīk
1689 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts