Projekta LIFE CoHaBit ietvaros dabas parkā “Piejūra” viesojās Eiropas Komisijas atbalstītu projektu uzraugošās institūcijas

10. un 11.oktobrī projekta LIFE CoHaBit ietvaros dabas parkā “Piejūra” viesojās Eiropas Komisijas atbalstītu projektu uzraugošās institūcijas EASME pārstāvji. Lai vērtētu projekta laikā sasniegto, monitoringa veicējiem tika sniegta informācija par projekta gaitu un tika apmeklētas teritorijas, kurās tiek īstenoti biotopu apsaimniekošanas pasākumi.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta pārstāvji monitoringa veicējus iepazīstināja ar paveiktajiem Eiropas nozīmes biotopu aizsardzības pasākumiem Rīgas teritorijā –  Mangaļsalā veiktajām mežaino un pelēko kāpu biotopu atjaunošanas teritorijām, kā arī nostiprinātajām kāpām un izbūvēto infrastruktūru.

Savukārt Daugavgrīvā tika izrādītas lagūnu atjaunošanas teritorijas un teritorijas, kurās jāierobežo agresīvo svešzemju augu izplatību.

Vairāk par projektu: https://www.rdpad.lv/portfolio/life-cohabit-piekrastes-biotopu-aizsardziba-dabas-parka-piejura-natura-2000-vieta/

1 Patīk
475 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts